Luni Marti Miercuri Joi Vineri Sambata Duminica
7:00
Atheletic training

Adi Borozan

7:00 - 8:00

rezerva loc+

Aero Kick

Bogdana Hasasiu

7:00 - 8:00

rezerva loc+

Aqua gym

Ileana Rosu

7:00 - 8:00

rezerva loc+

Cycling

Adi Borozan

7:00 - 8:00

rezerva loc+

Legs & Abs

Bianca Marcarov

7:00 - 8:00 ANULAT 30.12.2015

rezerva loc+

Back training

Ileana Rosu

7:00 - 8:00 ANULAT 31.12.2015 La multi ani!

rezerva loc+

Switching

Bogdana Hasasiu

7:00 - 8:00 ANULAT 31.12.2015 La multi ani!

rezerva loc+

Power Cardio

Elvin Marinescu

7:00 - 8:00 * ANULAT 01.01.2016 La multi ani!

rezerva loc+

8:00
Hydrorider

Alex Craescu

8:00 - 9:00 *

rezerva loc+

Zumba Step

Cristina Mustatea

8:00 - 9:00 * ANULAT 01.01.2016 La multi ani!

rezerva loc+

9:00
Explode abt

Bogdana Hasasiu

9:00 - 10:00

rezerva loc+

Pilates

Eliza Luca

9:00 - 10:00

rezerva loc+

Step & Tone

Eliza Luca

9:00 - 10:00

rezerva loc+

Pump It

Elvin Marinescu

9:00 - 10:00

rezerva loc+

Cardio Strength

Delia Turcoman

9:00 - 10:00 * ANULAT 01.01.2016 La multi ani!

rezerva loc+

9:30
Yoga

Alex Filimon

9:30 - 10:30

rezerva loc+

10:00
Yoga 90'

Alex Filimon

10:00 - 11:30

rezerva loc+

Body Workout

Eliza Luca

10:00 - 11:00

rezerva loc+

Hydrorider

Elvin Marinescu

10:00 - 11:00 *

rezerva loc+

Circuit Training

Marius Haita

10:00 - 11:00 ANULAT 31.12.2015 La multi ani!

rezerva loc+

Top Down Top

Geo Bogdan

10:00 - 11:00

rezerva loc+

11:00
Yoga

Geo Bogdan

11:00 - 12:30

rezerva loc+

12:00
Pump It

Eliza Luca

12:00 - 13:00

rezerva loc+

12:30
Zumba

Cristina Mustatea

12:30 - 13:30 ANULAT 02.01.2016 La multi ani!

rezerva loc+

13:00
Cardio Kick

Elvin Marinescu

13:00 - 14:00 ANULAT 02.01.2016 La multi ani!

rezerva loc+

Cycling

Adi Borozan

13:00 - 14:00

rezerva loc+

18:00
Functional HIIT

Adi Borozan

18:00 - 19:00

rezerva loc+

Tae-bo

Sorin

18:00 - 19:00

rezerva loc+

Yoga Kids

Liliana Ionescu

18:00 - 19:00

rezerva loc+

Explode abt

Corina Nedelcu

18:00 - 19:00 ANULAT 30.12.2015

rezerva loc+

Bosu

Corina Nedelcu

18:00 - 19:00 ANULAT 31.12.2015 La multi ani!

rezerva loc+

18:30
Switching

Alex Craescu

18:30 - 19:30 * ANULAT 01.01.2016 La multi ani!

rezerva loc+

19:00
Khai-bo

Adi Borozan

19:00 - 20:00

rezerva loc+

Hydrorider

Ileana Rosu

19:00 - 20:00 *

rezerva loc+

Boxing

Sorin

19:00 - 20:00

rezerva loc+

Zumba

Cristina Mustatea

19:00 - 20:00

rezerva loc+

Cycling

Cristian Ionescu

19:00 - 20:00 ANULAT 28.12.2015

rezerva loc+

Pump It

Elvin Marinescu

19:00 - 20:00

rezerva loc+

Kids Gym

Corina Nedelcu

19:00 - 20:00 ANULAT 30.12.2015

rezerva loc+

Circuit Training

Bogdan Dumitru

19:00 - 20:00

rezerva loc+

Cycling

Alex Craescu

19:00 - 20:00

rezerva loc+

Bag Box

Adi Borozan

19:00 - 20:00 ANULAT 31.12.2015 La multi ani!

rezerva loc+

Cycling

Cristian Ionescu

19:00 - 20:00 ANULAT 31.12.2015 La multi ani!

rezerva loc+

Dance Kids

Corina Nedelcu

19:00 - 20:00 ANULAT 31.12.2015 La multi ani!

rezerva loc+

Step & Tone

Corina Nedelcu

19:00 - 20:00 * ANULAT 01.01.2016 La multi ani!

rezerva loc+

20:00
Port de Bras

Ileana Rosu

20:00 - 21:00

rezerva loc+

Pilates

Corina Nedelcu

20:00 - 21:00 ANULAT 28.12.2015

rezerva loc+

Switching

Alex Craescu

20:00 - 21:00

rezerva loc+

Rebound

Corina Nedelcu

20:00 - 21:00 ANULAT 30.12.2015

rezerva loc+

Aqua gym

Ileana Rosu

20:00 - 21:00

rezerva loc+

Zumba

Madalina Cioveie

20:00 - 21:00 ANULAT 31.12.2015 La multi ani!

rezerva loc+

Pilates

Corina Nedelcu

20:00 - 21:00 * ANULAT 01.01.2016 La multi ani!

rezerva loc+

20:30
Power Cardio

Elvin Marinescu

20:30 - 21:30

rezerva loc+

Abs&Stretch

Bogdana Hasasiu

20:30 - 21:30

rezerva loc+

Yoga

Alex Filimon

20:30 - 21:30 ANULAT 31.12.2015 La multi ani!

rezerva loc+

    *Hydrorider- serviciu suplimentar pentru non-membri