Devino membru ClubMoving

Aplica acum

Newsletter

Aboneaza-te la newsletter

Club Moving Bucuresti

Hotel Caro, Bd. Barbu Vacarescu Nr. 164A
Sector 2, Bucureşti 010065, România

e-mail: bucuresti@clubmoving.ro
mob: 0744771144
fix: 0314253249

Afla mai multe | Vezi pe harta | Inscrie-te in club

Club Moving Otopeni

Str. Polona nr. 23A
Otopeni, judetul Ilfov

e-mail: office@clubmoving.ro
fix: 0213115011

Afla mai multe | Vezi pe harta | Inscrie-te in club

Club Moving Cluj

Str. Calarasilor Nr 1, Cluj Napoca, Jud Cluj.
In incinta Hotel Belvedere

e-mail: cluj@clubmoving.ro
fix: 0264433285
 

Afla mai multe | Vezi pe harta | Inscrie-te in club

Club Moving Iasi

Strada Anastasie Panu nr.31
Iasi (Fosta Piscina Moldova)

e-mail: iasi@clubmoving.ro
fix: 0232210765

Afla mai multe | Vezi pe harta | Inscrie-te in club

Moving Express Ploiesti

Str. Calomfirescu nr.2
Ploiesti, Jud. Prahova
In incinta AFI Palace Ploiesti

e-mail: ploiesti@clubmoving.ro
mob: 0743434353

Afla mai multe | Vezi pe harta | Inscrie-te in club

Moving Express Bacau

Str. Milcov nr. 2-4
Bacau, Jud. Bacau
In Galeria Cora

e-mail: bacau@clubmoving.ro
mob: 0742273273

Afla mai multe | Vezi pe harta | Inscrie-te in club

Moving Express Craiova

Calea Bucureşti nr.80
Craiova, Jud. Dolj
In Electroputere Parc

e-mail: craiova@clubmoving.ro
mob: 0741969696

Afla mai multe | Vezi pe harta | Inscrie-te in club

Moving Express Militari

Bd. Iuliu Maniu Nr. 19
Bucuresti,
In Cora Lujerului

e-mail: militari@clubmoving.ro
mob: 0749696696
fix: 0314381747

Afla mai multe | Vezi pe harta | Inscrie-te in club