Devino membru ClubMoving

Aplica acum


Orar activitati Bucuresti
Luni Marti Miercuri Joi Vineri Sambata Duminica
7:00
Atheletic training

Adi Borozan

7:00 - 8:00

rezerva loc+

Aero Kick

Bogdana Hasasiu

7:00 - 8:00

rezerva loc+

Aqua gym

Ileana Rosu

7:00 - 8:00

rezerva loc+

Cycling

Adi Borozan

7:00 - 8:00

rezerva loc+

Legs & Abs

Bianca Marcarov

7:00 - 8:00 ANULAT 30.12.2015

rezerva loc+

Back training

Ileana Rosu

7:00 - 8:00 ANULAT 31.12.2015 La multi ani!

rezerva loc+

Switching

Bogdana Hasasiu

7:00 - 8:00 ANULAT 31.12.2015 La multi ani!

rezerva loc+

Power Cardio

Elvin Marinescu

7:00 - 8:00 * ANULAT 01.01.2016 La multi ani!

rezerva loc+

8:00
Hydrorider

Alex Craescu

8:00 - 9:00 *

rezerva loc+

Zumba Step

Cristina Mustatea

8:00 - 9:00 * ANULAT 01.01.2016 La multi ani!

rezerva loc+

9:00
Explode abt

Bogdana Hasasiu

9:00 - 10:00

rezerva loc+

Pilates

Eliza Luca

9:00 - 10:00

rezerva loc+

Step & Tone

Eliza Luca

9:00 - 10:00

rezerva loc+

Pump It

Elvin Marinescu

9:00 - 10:00

rezerva loc+

Cardio Strength

Delia Turcoman

9:00 - 10:00 * ANULAT 01.01.2016 La multi ani!

rezerva loc+

9:30
Yoga

Alex Filimon

9:30 - 10:30

rezerva loc+

10:00
Yoga 90'

Alex Filimon

10:00 - 11:30

rezerva loc+

Body Workout

Eliza Luca

10:00 - 11:00

rezerva loc+

Hydrorider

Elvin Marinescu

10:00 - 11:00 *

rezerva loc+

Circuit Training

Marius Haita

10:00 - 11:00 ANULAT 31.12.2015 La multi ani!

rezerva loc+

Top Down Top

Geo Bogdan

10:00 - 11:00

rezerva loc+

11:00
Yoga

Geo Bogdan

11:00 - 12:30

rezerva loc+

12:00
Pump It

Eliza Luca

12:00 - 13:00

rezerva loc+

12:30
Zumba

Cristina Mustatea

12:30 - 13:30 ANULAT 02.01.2016 La multi ani!

rezerva loc+

13:00
Cardio Kick

Elvin Marinescu

13:00 - 14:00 ANULAT 02.01.2016 La multi ani!

rezerva loc+

Cycling

Adi Borozan

13:00 - 14:00

rezerva loc+

18:00
Functional HIIT

Adi Borozan

18:00 - 19:00

rezerva loc+

Tae-bo

Sorin

18:00 - 19:00

rezerva loc+

Yoga Kids

Liliana Ionescu

18:00 - 19:00

rezerva loc+

Explode abt

Corina Nedelcu

18:00 - 19:00 ANULAT 30.12.2015

rezerva loc+

Bosu

Corina Nedelcu

18:00 - 19:00 ANULAT 31.12.2015 La multi ani!

rezerva loc+

18:30
Switching

Alex Craescu

18:30 - 19:30 * ANULAT 01.01.2016 La multi ani!

rezerva loc+

19:00
Khai-bo

Adi Borozan

19:00 - 20:00

rezerva loc+

Hydrorider

Ileana Rosu

19:00 - 20:00 *

rezerva loc+

Boxing

Sorin

19:00 - 20:00

rezerva loc+

Zumba

Cristina Mustatea

19:00 - 20:00

rezerva loc+

Cycling

Cristian Ionescu

19:00 - 20:00 ANULAT 28.12.2015

rezerva loc+

Pump It

Elvin Marinescu

19:00 - 20:00

rezerva loc+

Kids Gym

Corina Nedelcu

19:00 - 20:00 ANULAT 30.12.2015

rezerva loc+

Circuit Training

Bogdan Dumitru

19:00 - 20:00

rezerva loc+

Cycling

Alex Craescu

19:00 - 20:00

rezerva loc+

Bag Box

Adi Borozan

19:00 - 20:00 ANULAT 31.12.2015 La multi ani!

rezerva loc+

Cycling

Cristian Ionescu

19:00 - 20:00 ANULAT 31.12.2015 La multi ani!

rezerva loc+

Dance Kids

Corina Nedelcu

19:00 - 20:00 ANULAT 31.12.2015 La multi ani!

rezerva loc+

Step & Tone

Corina Nedelcu

19:00 - 20:00 * ANULAT 01.01.2016 La multi ani!

rezerva loc+

20:00
Port de Bras

Ileana Rosu

20:00 - 21:00

rezerva loc+

Pilates

Corina Nedelcu

20:00 - 21:00 ANULAT 28.12.2015

rezerva loc+

Switching

Alex Craescu

20:00 - 21:00

rezerva loc+

Rebound

Corina Nedelcu

20:00 - 21:00 ANULAT 30.12.2015

rezerva loc+

Aqua gym

Ileana Rosu

20:00 - 21:00

rezerva loc+

Zumba

Madalina Cioveie

20:00 - 21:00 ANULAT 31.12.2015 La multi ani!

rezerva loc+

Pilates

Corina Nedelcu

20:00 - 21:00 * ANULAT 01.01.2016 La multi ani!

rezerva loc+

20:30
Power Cardio

Elvin Marinescu

20:30 - 21:30

rezerva loc+

Abs&Stretch

Bogdana Hasasiu

20:30 - 21:30

rezerva loc+

Yoga

Alex Filimon

20:30 - 21:30 ANULAT 31.12.2015 La multi ani!

rezerva loc+





Orar activitati Otopeni
Luni Marti Miercuri Joi Vineri Sambata Duminica
8:00
Hydrorider

Corina Nedelcu

8:00 - 9:00 *

rezerva loc+

Aqua Tonic

Cristina Simona Nedelcu

8:00 - 9:00

rezerva loc+

Power Aqua

Cristina Simona Nedelcu

8:00 - 9:00 ANULAT 31.12.2015 La multi ani!

rezerva loc+

9:00
Step Basic

Eliza Luca

9:00 - 10:00

rezerva loc+

Zumba

Cristina Mustatea

9:00 - 10:00

rezerva loc+

Yoga Flow

Geo Bogdan

9:00 - 10:00

rezerva loc+

Explode abt

Diana Manalau

9:00 - 10:00

rezerva loc+

Body Workout

Eliza Luca

9:00 - 10:00

rezerva loc+

Hydrorider

Diana Manalau

9:00 - 10:00 * * ANULAT 01.01.2016 La multi ani!

rezerva loc+

10:00
Body Workout

Eliza Luca

10:00 - 11:00

rezerva loc+

Pilates

Liliana Ionescu

10:00 - 11:00

rezerva loc+

Cycling

Adi Borozan

10:00 - 11:00

rezerva loc+

Cycling

Geo Bogdan

10:00 - 11:00

rezerva loc+

Aqua gym

Diana Manalau

10:00 - 11:00

rezerva loc+

Zumba

Eliza Luca

10:00 - 11:00

rezerva loc+

Cycling

Adi Borozan

10:00 - 11:00 ANULAT 31.12.2015 La multi ani!

rezerva loc+

Body Workout

Eliza Luca

10:00 - 11:00 * ANULAT 01.01.2016 La multi ani!

rezerva loc+

Body Workout

Eliza Luca

10:00 - 11:00

rezerva loc+

11:00
Aqua gym

Diana Manalau

11:00 - 12:00

rezerva loc+

Atheletic training

Adi Borozan

11:00 - 12:00

rezerva loc+

Yoga

Alex Filimon

11:00 - 12:00

rezerva loc+

Pilates

Corina Nedelcu

11:00 - 12:00 ANULAT 31.12.2015 La multi ani!

rezerva loc+

Cycling

Geo Bogdan

11:00 - 12:00 * ANULAT 01.01.2016 La multi ani!

rezerva loc+

Step Dance

Eliza Luca

11:00 - 12:00

rezerva loc+

Khai-bo

Adi Borozan

11:00 - 12:00

rezerva loc+

12:00
Circuit Training

Eliza Luca

12:00 - 13:00

rezerva loc+

Yoga Kids

Liliana Ionescu

12:00 - 13:00 ANULAT 02.01.2016

rezerva loc+

Boot Camp

Andru

12:00 - 13:00

rezerva loc+

13:15
Hot Yoga

Geo Bogdan

13:15 - 14:45

rezerva loc+

18:00
Intensive ABS

Corina Nedelcu

18:00 - 19:00 ANULAT 28.12.2015

rezerva loc+

Step Dance

Eliza Luca

18:00 - 19:00

rezerva loc+

Kids balet

Ileana Rosu

18:00 - 19:00

rezerva loc+

Army circuit

Geo Bogdan

18:00 - 19:00

rezerva loc+

Tae-bo

Sorin

18:00 - 19:00 ANULAT 31.12.2015 La multi ani!

rezerva loc+

Legs & Abs

Eliza Luca

18:00 - 19:00 * ANULAT 01.01.2016 La multi ani!

rezerva loc+

18:30
Lift

Eliza Luca

18:30 - 19:30

rezerva loc+

Yoga Kids

Liliana Ionescu

18:30 - 19:30

rezerva loc+

19:00
Kids Gym

Liliana Ionescu

19:00 - 20:00

rezerva loc+

H.I.T.

Eliza Luca

19:00 - 20:00

rezerva loc+

Port de Bras

Ileana Rosu

19:00 - 20:00

rezerva loc+

Lift

Cristian Ionescu

19:00 - 20:00 ANULAT 30.12.2015

rezerva loc+

Burn it

Sorin

19:00 - 20:00 ANULAT 31.12.2015 La multi ani!

rezerva loc+

Energy Step

Eliza Luca

19:00 - 20:00 ANULAT 31.12.2015 La multi ani!

rezerva loc+

Hydrorider

Ileana Rosu

19:00 - 20:00 *ANULAT 31.12.2015 La multi ani!

rezerva loc+

Yoga 90'

Alex Filimon

19:00 - 20:30 ANULAT 25.12.2015 Sarbatori fericite!

rezerva loc+

Omnia Training

Eliza Luca

19:00 - 20:00 * ANULAT 01.01.2016 La multi ani!

rezerva loc+

19:30
Cycling

Geo Bogdan

19:30 - 20:30

rezerva loc+

Bosu

Eliza Luca

19:30 - 20:30

rezerva loc+

Omnia Training

Ionut

19:30 - 20:30 ANULAT 30.12.2015

rezerva loc+

Kids Gym

Liliana Ionescu

19:30 - 20:30 ANULAT 31.12.2015 La multi ani!

rezerva loc+

20:00
Yoga

Alex Filimon

20:00 - 21:30

rezerva loc+

Pilates

Geo Bogdan

20:00 - 21:00

rezerva loc+

Cycling

Cristian Ionescu

20:00 - 21:00 ANULAT 30.12.2015

rezerva loc+

Back training

Ileana Rosu

20:00 - 21:00 ANULAT 31.12.2015 La multi ani!

rezerva loc+

20:30
ISO

Geo Bogdan

20:30 - 21:30

rezerva loc+

Aqua gym

Diana Manalau

20:30 - 21:30 ANULAT 30.12.2015

rezerva loc+





Orar activitati Cluj
Luni Marti Miercuri Joi Vineri Sambata Duminica
8:30
Step & Tone

Oana Chis

8:30 - 9:30

rezerva loc+

Circuit Training

Oana Chis

8:30 - 9:30

rezerva loc+

Back training

Robert

8:30 - 9:30

rezerva loc+

Power Tone

Oana Chis

8:30 - 9:30

rezerva loc+

Cycling

Razvan

8:30 - 9:30

rezerva loc+

9:00
Tone & Stretching Aqua Gym

Patricia Ficut

9:00 - 10:00

rezerva loc+

Cycling

Razvan

9:00 - 10:00

rezerva loc+

Aqua gym

Patricia Ficut

9:00 - 10:00 anulat 23.12 si 30.12

rezerva loc+

Aqua gym

Patricia Ficut

9:00 - 10:00 anulat in 23.12 si 30.12

rezerva loc+

Pilates

Anna

9:00 - 10:00

rezerva loc+

9:30
Pilates

Anna

9:30 - 10:30

rezerva loc+

Body art

Bianca Bogdan

9:30 - 10:30 Anulat 29.12

rezerva loc+

Tabata

Robert

9:30 - 10:00 30 min.

rezerva loc+

10:00
Pilates

Anna

10:00 - 11:00

rezerva loc+

Zumba

Mona Gheorghiu

10:00 - 11:00

rezerva loc+

Abt

Bianca Bogdan

10:00 - 11:00

rezerva loc+

Cycling

Horea Crisan

10:00 - 11:00

rezerva loc+

Yoga

Darius

10:00 - 12:00 120 min.

rezerva loc+

10:30
Circuit Training

Oana Chis

10:30 - 11:30

rezerva loc+

11:30
Pilates

Oana Chis

11:30 - 12:30

rezerva loc+

12:00
Toning

Oana Chis

12:00 - 13:00

rezerva loc+

18:00
Cycling

Horea Crisan

18:00 - 19:00

rezerva loc+

Circuit Training

Horea Crisan

18:00 - 18:30 Express- 30 MIN

rezerva loc+

Zumba

Mona Gheorghiu

18:00 - 19:00

rezerva loc+

Zumba

Mona Gheorghiu

18:00 - 19:00

rezerva loc+

18:30
HIIT

Robert

18:30 - 19:30

rezerva loc+

TRX

Cosmin

18:30 - 19:30

rezerva loc+

Circuit Training

Horea Crisan

18:30 - 19:30

rezerva loc+

TRX

Cosmin

18:30 - 19:30

rezerva loc+

Cycling

Razvan

18:30 - 19:30 anulat in 30.12

rezerva loc+

Express Butt

Robert

18:30 - 19:00 30 min.

rezerva loc+

Abs&Stretch

Oana Chis

18:30 - 19:30

rezerva loc+

Boxing

Laczko Levente

18:30 - 19:30

rezerva loc+

Cycling

Horea Crisan

18:30 - 19:30

rezerva loc+

19:00
Aqua gym

Patricia Ficut

19:00 - 20:00

rezerva loc+

HIIT

Robert

19:00 - 20:00

rezerva loc+

Aqua gym

Patricia Ficut

19:00 - 20:00 anulat 23.12 si 30.12

rezerva loc+

TRX

Cosmin

19:00 - 20:00

rezerva loc+

Back training

Robert

19:00 - 19:30 30 min.

rezerva loc+

19:30
Cycling

Horatiu

19:30 - 20:30

rezerva loc+

Abs 30'

Anna

19:30 - 20:00

rezerva loc+

Cycling

Horea Crisan

19:30 - 20:30

rezerva loc+

Combat

Oana Chis

19:30 - 20:30

rezerva loc+

Cycling

Horatiu

19:30 - 20:30

rezerva loc+

Burn & Tone

Oana Chis

19:30 - 20:30

rezerva loc+

Cycling

Razvan

19:30 - 20:30

rezerva loc+

Cycling

Horatiu

19:30 - 20:30

rezerva loc+

Body Workout

Oana Chis

19:30 - 20:30

rezerva loc+

20:00
Pilates

Anna

20:00 - 21:00

rezerva loc+

Pilates

Anna

20:00 - 21:00

rezerva loc+

20:30
Yoga

Darius

20:30 - 21:45 anulat 29.12

rezerva loc+

Body art

Bianca Bogdan

20:30 - 21:30

rezerva loc+





Orar activitati Iasi
Luni Marti Miercuri Joi Vineri Sambata Duminica
8:00
Total Training

Irina Valinti

8:00 - 9:00

rezerva loc+

Atheletic training

Radu Craescu

8:00 - 9:00

rezerva loc+

30' Workout

Eduard Ifrim

8:00 - 8:30

rezerva loc+

Tae-bo

Mandrila Daniel

8:00 - 9:00

rezerva loc+

Intensive ABS

Irina Valinti

8:00 - 8:45

rezerva loc+

9:00
Wake up

Eduard Ifrim

9:00 - 10:00

rezerva loc+

Pilates

Mandrila Daniel

9:00 - 10:00

rezerva loc+

Pilates Stretch

Radu Craescu

9:00 - 10:00

rezerva loc+

Pilates ball

Mandrila Daniel

9:00 - 10:00

rezerva loc+

Body & tone

Irina Valinti

9:00 - 10:00

rezerva loc+

10:00
Cardio tone

Radu Craescu

10:00 - 11:00

rezerva loc+

Power Aqua

Eduard Ifrim

10:00 - 11:00

rezerva loc+

Cycling

Irina Valinti

10:00 - 11:00

rezerva loc+

Zumba

Paul Chireac

10:00 - 11:00

rezerva loc+

HIIT Water

Eduard Ifrim

10:00 - 11:00

rezerva loc+

Abs & butt

Radu Craescu

10:00 - 11:00

rezerva loc+

Aqua gym

Eduard Ifrim

10:00 - 11:00

rezerva loc+

Zumba

Paul Chireac

10:00 - 11:00

rezerva loc+

Circuit Training

Radu Craescu

10:00 - 11:00

rezerva loc+

Tabata Circuit

Eduard Ifrim

10:00 - 11:00

rezerva loc+

11:00
Hatha Yoga

Delia

11:00 - 12:30

rezerva loc+

Cardio abs

Ovidiu Florea

11:00 - 12:00

rezerva loc+

Cycling

Radu Craescu

11:00 - 12:00

rezerva loc+

Body Workout

Rotation

11:00 - 12:00

rezerva loc+

12:00
Body & sculpt

Radu Craescu

12:00 - 13:00

rezerva loc+

Cardio abs

Rotation

12:00 - 13:00

rezerva loc+

13:00
Hatha Yoga

Delia

13:00 - 14:30

rezerva loc+

16:00
Step & Tone

Ovidiu Florea

16:00 - 17:00

rezerva loc+

Fitball

Radu Craescu

16:00 - 17:00

rezerva loc+

Zumba toning

Paul Chireac

16:00 - 17:00

rezerva loc+

Elastic tone

Radu Craescu

16:00 - 17:00

rezerva loc+

Pilates

Mandrila Daniel

16:00 - 17:00

rezerva loc+

Zumba Toning & Zumba Fitness

Paul Chireac

16:00 - 17:30

rezerva loc+

17:00
Zumba

Paul Chireac

17:00 - 18:00

rezerva loc+

Cycling

Ovidiu Florea

17:00 - 18:00

rezerva loc+

Body Workout

Ovidiu Florea

17:00 - 18:00

rezerva loc+

Cycling

Radu Craescu

17:00 - 18:00

rezerva loc+

Aero Fit

Irina Valinti

17:00 - 18:00

rezerva loc+

Functional training

Mihalache Tudor

17:00 - 18:00

rezerva loc+

Aqua

Radu Craescu

17:00 - 18:00

rezerva loc+

Cross Fitness Gym

Mandrila Daniel

17:00 - 18:00

rezerva loc+

18:00
Power Training

Ovidiu Florea

18:00 - 19:00

rezerva loc+

Aqua

Irina Valinti

18:00 - 19:00

rezerva loc+

HIIT

Constanta

18:00 - 19:00

rezerva loc+

Lift

Mihalache Tudor

18:00 - 19:00

rezerva loc+

Aqua

Irina Valinti

18:00 - 19:00

rezerva loc+

Body explode

Irina Valinti

18:00 - 19:00

rezerva loc+

Cycling

Mihalache Tudor

18:00 - 19:00

rezerva loc+

Army circuit

Eduard Ifrim

18:00 - 19:00

rezerva loc+

19:00
Cycling

Irina Valinti

19:00 - 20:00

rezerva loc+

Top Down Top

Constanta

19:00 - 20:00

rezerva loc+

Cycling

Radu Craescu

19:00 - 20:00

rezerva loc+

Zumba

Adina

19:00 - 20:00

rezerva loc+

Cycling

Irina Valinti

19:00 - 20:00

rezerva loc+

Insanity

Mandrila Daniel

19:00 - 20:00

rezerva loc+

Cycling

Ovidiu Florea

19:00 - 20:00

rezerva loc+

Zumba

Adina

19:00 - 20:00

rezerva loc+

Relax Stretch

Eduard Ifrim

19:00 - 20:00

rezerva loc+

20:00
Boxing

Mandrila Daniel

20:00 - 21:00

rezerva loc+

Army circuit

Eduard Ifrim

20:00 - 21:00

rezerva loc+

Hard Workout

Constanta

20:00 - 21:00

rezerva loc+





Orar activitati Ploiesti
Luni Marti Miercuri Joi Vineri Sambata Duminica
8:30
Khai Bo

Curs virtual

8:30 - 9:30

rezerva loc+

Pilates

Curs virtual

8:30 - 9:30

rezerva loc+

ISO 1

Curs virtual

8:30 - 9:30

rezerva loc+

9:00
Butt & Abs

Andrei Dumitru

9:00 - 10:00

rezerva loc+

Fitball

Andrei Dumitru

9:00 - 10:00

rezerva loc+

Brazil

Andrei Dumitru

9:00 - 10:00

rezerva loc+

9:30
ISO 1

Curs virtual

9:30 - 10:30

rezerva loc+

Explode abt

Curs virtual

9:30 - 10:30

rezerva loc+

10:00
Spinning

Adina Radulescu

10:00 - 11:00

rezerva loc+

Spinning

Adina Radulescu

10:00 - 11:00

rezerva loc+

Spinning

Adina Radulescu

10:00 - 11:00

rezerva loc+

Spinning

Adina Radulescu

10:00 - 11:00

rezerva loc+

10:30
Zumba

Curs virtual

10:30 - 11:30

rezerva loc+

Express Butt

Curs virtual

10:30 - 11:00

rezerva loc+

Pilates

Curs virtual

10:30 - 11:30

rezerva loc+

Power strenght

Curs virtual

10:30 - 11:30

rezerva loc+

Express Butt

Curs virtual

10:30 - 11:00

rezerva loc+

Step & ABS

Curs virtual

10:30 - 11:30

rezerva loc+

Pilates

Curs virtual

10:30 - 11:30

rezerva loc+

11:00
Stretching

Curs virtual

11:00 - 11:30

rezerva loc+

Stretching

Curs virtual

11:00 - 11:30

rezerva loc+

Spinning

Adina Radulescu

11:00 - 12:00

rezerva loc+

11:30
Express Butt

Curs virtual

11:30 - 12:00

rezerva loc+

Zumba

Curs virtual

11:30 - 12:30

rezerva loc+

Express Butt

Curs virtual

11:30 - 12:00

rezerva loc+

Pilates

Curs virtual

11:30 - 12:30

rezerva loc+

Cardio tone

Curs virtual

11:30 - 12:30

rezerva loc+

Express Butt

Curs virtual

11:30 - 12:00

rezerva loc+

Zumba

Curs virtual

11:30 - 12:30

rezerva loc+

12:00
Stretching

Curs virtual

12:00 - 12:30

rezerva loc+

Stretching

Curs virtual

12:00 - 12:30

rezerva loc+

Stretching

Curs virtual

12:00 - 12:30

rezerva loc+

12:30
Power strenght

Curs virtual

12:30 - 13:30

rezerva loc+

Step & ABS

Curs virtual

12:30 - 13:30

rezerva loc+

ISO 1

Curs virtual

12:30 - 13:30

rezerva loc+

Cardio tone

Curs virtual

12:30 - 13:30

rezerva loc+

Power strenght

Curs virtual

12:30 - 13:30

rezerva loc+

Explode abt

Curs virtual

12:30 - 13:30

rezerva loc+

Step & Tone

Curs virtual

12:30 - 13:30

rezerva loc+

13:30
Express Butt

Curs virtual

13:30 - 14:00

rezerva loc+

Stretching

Curs virtual

13:30 - 14:00

rezerva loc+

Express Butt

Curs virtual

13:30 - 14:00

rezerva loc+

Stretching

Curs virtual

13:30 - 14:00

rezerva loc+

Express Butt

Curs virtual

13:30 - 14:00

rezerva loc+

Stretching

Curs virtual

13:30 - 14:00

rezerva loc+

Stretching

Curs virtual

13:30 - 14:00

rezerva loc+

14:00
Step & Tone

Curs virtual

14:00 - 15:00

rezerva loc+

Power strenght

Curs virtual

14:00 - 15:00

rezerva loc+

Cardio tone

Curs virtual

14:00 - 15:00

rezerva loc+

Khai Bo

Curs virtual

14:00 - 15:00

rezerva loc+

ISO 1

Curs virtual

14:00 - 15:00

rezerva loc+

Cardio tone

Curs virtual

14:00 - 15:00

rezerva loc+

Cycling

Curs virtual

14:00 - 15:00

rezerva loc+

ISO 1

Curs virtual

14:00 - 15:00

rezerva loc+

Cycling

Curs virtual

14:00 - 15:00

rezerva loc+

15:00
Stretching

Curs virtual

15:00 - 15:30

rezerva loc+

Express Butt

Curs virtual

15:00 - 15:30

rezerva loc+

Stretching

Curs virtual

15:00 - 15:30

rezerva loc+

Express Butt

Curs virtual

15:00 - 15:30

rezerva loc+

Stretching

Curs virtual

15:00 - 15:30

rezerva loc+

Cycling

Curs virtual

15:00 - 16:00

rezerva loc+

Express Butt

Curs virtual

15:00 - 15:30

rezerva loc+

Express Butt

Curs virtual

15:00 - 15:30

rezerva loc+

15:30
Express Butt

Curs virtual

15:30 - 16:30

rezerva loc+

Stretching

Curs virtual

15:30 - 16:00

rezerva loc+

Express Butt

Curs virtual

15:30 - 16:00

rezerva loc+

Stretching

Curs virtual

15:30 - 16:00

rezerva loc+

Express Butt

Curs virtual

15:30 - 16:00

rezerva loc+

Stretching

Curs virtual

15:30 - 16:00

rezerva loc+

Stretching

Curs virtual

15:30 - 16:00

rezerva loc+

16:00
Khai Bo

Curs virtual

16:00 - 17:00

rezerva loc+

Cardio tone

Curs virtual

16:00 - 17:00

rezerva loc+

Explode abt

Curs virtual

16:00 - 17:00

rezerva loc+

Zumba

Curs virtual

16:00 - 17:00

rezerva loc+

Step & ABS

Curs virtual

16:00 - 17:00

rezerva loc+

ISO 1

Curs virtual

16:00 - 17:00

rezerva loc+

Khai Bo

Curs virtual

16:00 - 17:00

rezerva loc+

17:00
Zumba

Curs virtual

17:00 - 18:00

rezerva loc+

Cycling

Curs virtual

17:00 - 18:00

rezerva loc+

ISO 1

Curs virtual

17:00 - 18:00

rezerva loc+

Power strenght

Curs virtual

17:00 - 18:00

rezerva loc+

Cycling

Curs virtual

17:00 - 18:00

rezerva loc+

Step & Tone

Curs virtual

17:00 - 18:00

rezerva loc+

Cycling

Curs virtual

17:00 - 18:00

rezerva loc+

Pilates

Curs virtual

17:00 - 18:00

rezerva loc+

Zumba

Curs virtual

17:00 - 18:00

rezerva loc+

ISO 1

Curs virtual

17:00 - 18:00

rezerva loc+

18:00
Fitball

Andrei Dumitru

18:00 - 19:00

rezerva loc+

Butt Killer

Andrei Dumitru

18:00 - 19:00

rezerva loc+

Total body

Adina Radulescu

18:00 - 19:00

rezerva loc+

Explode Abs

Andrei Dumitru

18:00 - 19:00

rezerva loc+

Rebound

Adina Radulescu

18:00 - 19:00

rezerva loc+

Power strenght

Curs virtual

18:00 - 19:00

rezerva loc+

Pilates

Curs virtual

18:00 - 19:00

rezerva loc+

19:00
Crossfit

Andrei Dumitru

19:00 - 20:00

rezerva loc+

Spinning

Adina Radulescu

19:00 - 20:00

rezerva loc+

Spinning

Adina Radulescu

19:00 - 20:00

rezerva loc+

Upper Body

Andrei Dumitru

19:00 - 20:00

rezerva loc+

TRX

Triberiu

19:00 - 20:00

rezerva loc+

Spinning

Adina Radulescu

19:00 - 20:00

rezerva loc+

Brazil

Andrei Dumitru

19:00 - 20:30

rezerva loc+

Spinning

Adina Radulescu

19:00 - 20:00

rezerva loc+

Spinning

Adina Radulescu

19:00 - 20:00

rezerva loc+

Zumba

Curs virtual

19:00 - 20:00

rezerva loc+

ISO 1

Curs virtual

19:00 - 20:00

rezerva loc+

20:00
Spinning

Adina Radulescu

20:00 - 21:00

rezerva loc+

Zumba

Curs virtual

20:00 - 21:00

rezerva loc+

Spinning

Adina Radulescu

20:00 - 21:00

rezerva loc+

Step

Curs virtual

20:00 - 21:00

rezerva loc+

Spinning

Adina Radulescu

20:00 - 21:00

rezerva loc+

Khai Bo

Curs virtual

20:00 - 21:00

rezerva loc+

Explode abt

Curs virtual

20:00 - 21:00

rezerva loc+

21:00
Express Butt

Curs virtual

21:00 - 21:30

rezerva loc+

Stretching

Curs virtual

21:00 - 21:30

rezerva loc+

Express Butt

Curs virtual

21:00 - 21:30

rezerva loc+

Stretching

Curs virtual

21:00 - 21:30

rezerva loc+

Express Butt

Curs virtual

21:00 - 21:30

rezerva loc+

Stretching

Curs virtual

21:00 - 21:30

rezerva loc+

Stretching

Curs virtual

21:00 - 21:30

rezerva loc+





Orar activitati Bacau
Luni Marti Miercuri Joi Vineri Sambata Duminica
8:30
Explode abt

Curs virtual

8:30 - 9:30

rezerva loc+

Khai-bo

Curs virtual

8:30 - 9:30

rezerva loc+

Power strenght

Curs virtual

8:30 - 9:30

rezerva loc+

Zumba

Curs virtual

8:30 - 9:30

rezerva loc+

Step & Tone

Curs virtual

8:30 - 9:30

rezerva loc+

9:30
Cardio tone

Curs virtual

9:30 - 10:30

rezerva loc+

Express Butt

Curs virtual

9:30 - 10:00

rezerva loc+

Khai-bo

Curs virtual

9:30 - 10:30

rezerva loc+

ISO 1

Curs virtual

9:30 - 10:30

rezerva loc+

Explode abt

Curs virtual

9:30 - 10:30

rezerva loc+

10:00
Legs & Abs

Razvan

10:00 - 11:00

rezerva loc+

Aerobic Coregrafic

Florina Voicu

10:00 - 11:00

rezerva loc+

Stretching

Curs virtual

10:00 - 10:30

rezerva loc+

10:30
Pilates

Curs virtual

10:30 - 11:30

rezerva loc+

Power strenght

Curs virtual

10:30 - 11:30

rezerva loc+

Express Butt

Curs virtual

10:30 - 11:00

rezerva loc+

Step & ABS

Curs virtual

10:30 - 11:30

rezerva loc+

Pilates

Curs virtual

10:30 - 11:30

rezerva loc+

11:00
Stretching

Curs virtual

11:00 - 11:30

rezerva loc+

11:30
Express Butt

Curs virtual

11:30 - 12:00

rezerva loc+

Zumba

Curs virtual

11:30 - 12:30

rezerva loc+

Express Butt

Curs virtual

11:30 - 12:00

rezerva loc+

Pilates

Curs virtual

11:30 - 12:30

rezerva loc+

Cardio tone

Curs virtual

11:30 - 12:30

rezerva loc+

Express Butt

Curs virtual

11:30 - 12:00

rezerva loc+

Zumba

Curs virtual

11:30 - 12:30

rezerva loc+

12:00
Stretching

Curs virtual

12:00 - 12:30

rezerva loc+

Stretching

Curs virtual

12:00 - 12:30

rezerva loc+

Stretching

Curs virtual

12:00 - 12:30

rezerva loc+

12:30
Power strenght

Curs virtual

12:30 - 13:30

rezerva loc+

Step & ABS

Curs virtual

12:30 - 13:30

rezerva loc+

ISO 1

Curs virtual

12:30 - 13:30

rezerva loc+

Cardio tone

Curs virtual

12:30 - 13:30

rezerva loc+

Power strenght

Curs virtual

12:30 - 13:30

rezerva loc+

Explode abt

Curs virtual

12:30 - 13:30

rezerva loc+

Step & Tone

Curs virtual

12:30 - 13:30

rezerva loc+

13:30
Express Butt

Curs virtual

13:30 - 14:00

rezerva loc+

Stretching

Curs virtual

13:30 - 14:00

rezerva loc+

Express Butt

Curs virtual

13:30 - 14:00

rezerva loc+

Stretching

Curs virtual

13:30 - 14:00

rezerva loc+

Express Butt

Curs virtual

13:30 - 14:00

rezerva loc+

Stretching

Curs virtual

13:30 - 14:00

rezerva loc+

Stretching

Curs virtual

13:30 - 14:00

rezerva loc+

14:00
Step & Tone

Curs virtual

14:00 - 15:00

rezerva loc+

Power strenght

Curs virtual

14:00 - 15:00

rezerva loc+

Cardio tone

Curs virtual

14:00 - 15:00

rezerva loc+

Khai Bo

Curs virtual

14:00 - 15:00

rezerva loc+

ISO 1

Curs virtual

14:00 - 15:00

rezerva loc+

Cardio tone

Curs virtual

14:00 - 15:00

rezerva loc+

ISO 1

Curs virtual

14:00 - 15:00

rezerva loc+

15:00
Stretching

Curs virtual

15:00 - 15:30

rezerva loc+

Express Butt

Curs virtual

15:00 - 15:30

rezerva loc+

Stretching

Curs virtual

15:00 - 15:30

rezerva loc+

Express Butt

Curs virtual

15:00 - 15:30

rezerva loc+

Stretching

Curs virtual

15:00 - 15:30

rezerva loc+

Express Butt

Curs virtual

15:00 - 15:30

rezerva loc+

Express Butt

Curs virtual

15:00 - 15:30

rezerva loc+

15:30
Express Butt

Curs virtual

15:30 - 16:00

rezerva loc+

Stretching

Curs virtual

15:30 - 16:00

rezerva loc+

Express Butt

Curs virtual

15:30 - 16:00

rezerva loc+

Stretching

Curs virtual

15:30 - 16:00

rezerva loc+

Express Butt

Curs virtual

15:30 - 16:00

rezerva loc+

Stretching

Curs virtual

15:30 - 16:00

rezerva loc+

Stretching

Curs virtual

15:30 - 16:00

rezerva loc+

16:00
Khai Bo

Curs virtual

16:00 - 17:00

rezerva loc+

Cardio tone

Curs virtual

16:00 - 17:00

rezerva loc+

Explode abt

Curs virtual

16:00 - 17:00

rezerva loc+

Zumba

Curs virtual

16:00 - 17:00

rezerva loc+

Step & ABS

Curs virtual

16:00 - 17:00

rezerva loc+

ISO 1

Curs virtual

16:00 - 17:00

rezerva loc+

Khai Bo

Curs virtual

16:00 - 17:00

rezerva loc+

17:00
Zumba

Curs virtual

17:00 - 18:00

rezerva loc+

ISO 1

Curs virtual

17:00 - 18:00

rezerva loc+

Power strenght

Curs virtual

17:00 - 18:00

rezerva loc+

Step & Tone

Curs virtual

17:00 - 18:00

rezerva loc+

Pilates

Curs virtual

17:00 - 18:00

rezerva loc+

Zumba

Curs virtual

17:00 - 18:00

rezerva loc+

ISO 1

Curs virtual

17:00 - 18:00

rezerva loc+

18:00
Army circuit

Robert Banu

18:00 - 19:00

rezerva loc+

Tabata

George Ostache

18:00 - 19:00

rezerva loc+

Cycling

Geanina

18:00 - 19:00

rezerva loc+

Cycling

Geanina

18:00 - 19:00

rezerva loc+

ISO 1

Curs virtual

18:00 - 19:00

rezerva loc+

Zumba

Alexia Ghinea

18:00 - 19:00

rezerva loc+

Starting Strenght

Razvan

18:00 - 19:00

rezerva loc+

Power strenght

Curs virtual

18:00 - 19:00

rezerva loc+

Pilates

Curs virtual

18:00 - 19:00

rezerva loc+

19:00
Steel Tonic

Ella

19:00 - 20:00

rezerva loc+

Zumba Fitness

Alexia Ghinea

19:00 - 20:00

rezerva loc+

Switching

Robert Banu

19:00 - 20:00

rezerva loc+

Circuit Training

Ella

19:00 - 20:00

rezerva loc+

Tae-bo

Florina Voicu

19:00 - 20:00

rezerva loc+

Cycling

Geanina

19:00 - 20:00

rezerva loc+

Zumba

Curs virtual

19:00 - 20:00

rezerva loc+

ISO 1

Curs virtual

19:00 - 20:00

rezerva loc+

20:00
Fitball

Florina Voicu

20:00 - 21:00

rezerva loc+

Cycling

Geanina

20:00 - 21:00

rezerva loc+

Pilates & Yoga & Tai Chi

-

20:00 - 21:00

rezerva loc+

Abs & butt

Florina Voicu

20:00 - 21:00

rezerva loc+

Khai-bo

Curs virtual

20:00 - 21:00

rezerva loc+

Explode abt

Curs virtual

20:00 - 21:00

rezerva loc+



Orar activitati Craiova
Luni Marti Miercuri Joi Vineri Sambata Duminica
8:30
Explode abt

Curs virtual

8:30 - 9:30

rezerva loc+

Khai-bo

Curs virtual

8:30 - 9:30

rezerva loc+

Power strenght

Curs virtual

8:30 - 9:30

rezerva loc+

Zumba

Curs virtual

8:30 - 9:30

rezerva loc+

Step & Tone

Curs virtual

8:30 - 9:30

rezerva loc+

Pilates

Curs virtual

8:30 - 9:30

rezerva loc+

ISO

Curs virtual

8:30 - 9:30

rezerva loc+

9:30
Pilates

Curs virtual

9:30 - 10:30

rezerva loc+

ISO

Curs virtual

9:30 - 10:30

rezerva loc+

Cardio tone

Curs virtual

9:30 - 10:30

rezerva loc+

Express Butt

Curs virtual

9:30 - 10:00

rezerva loc+

Khai-bo

Curs virtual

9:30 - 10:30

rezerva loc+

ISO

Curs virtual

9:30 - 10:30

rezerva loc+

Explode abt

Curs virtual

9:30 - 10:30

rezerva loc+

10:00
Stretching

Curs virtual

10:00 - 10:30

rezerva loc+

10:30
Zumba

Curs virtual

10:30 - 11:30

rezerva loc+

Express Butt

Curs virtual

10:30 - 11:00

rezerva loc+

Pilates

Curs virtual

10:30 - 11:30

rezerva loc+

Express Butt

Curs virtual

10:30 - 11:00

rezerva loc+

Step & ABS

Curs virtual

10:30 - 11:30

rezerva loc+

Pilates

Curs virtual

10:30 - 11:30

rezerva loc+

11:00
Stretching

Curs virtual

11:00 - 11:30

rezerva loc+

Stretching

Curs virtual

11:00 - 11:30

rezerva loc+

11:30
Express Butt

Curs virtual

11:30 - 12:00

rezerva loc+

Zumba

Curs virtual

11:30 - 12:30

rezerva loc+

Express Butt

Curs virtual

11:30 - 12:00

rezerva loc+

Pilates

Curs virtual

11:30 - 12:30

rezerva loc+

Cardio tone

Curs virtual

11:30 - 12:30

rezerva loc+

Express Butt

Curs virtual

11:30 - 12:00

rezerva loc+

Zumba

Curs virtual

11:30 - 12:30

rezerva loc+

12:00
Stretching

Curs virtual

12:00 - 12:30

rezerva loc+

Stretching

Curs virtual

12:00 - 12:30

rezerva loc+

Stretching

Curs virtual

12:00 - 12:30

rezerva loc+

12:30
Power strenght

Curs virtual

12:30 - 13:30

rezerva loc+

Step & ABS

Curs virtual

12:30 - 13:30

rezerva loc+

ISO

Curs virtual

12:30 - 13:30

rezerva loc+

Cardio tone

Curs virtual

12:30 - 13:30

rezerva loc+

Power Strength

Curs virtual

12:30 - 13:30

rezerva loc+

Explode abt

Curs virtual

12:30 - 13:30

rezerva loc+

Step & Tone

Curs virtual

12:30 - 13:30

rezerva loc+

13:00
TRX

Liviu

13:00 - 14:00

rezerva loc+

13:30
Express Butt

Curs virtual

13:30 - 14:00

rezerva loc+

Stretching

Curs virtual

13:30 - 14:00

rezerva loc+

Express Butt

Curs virtual

13:30 - 14:00

rezerva loc+

Stretching

Curs virtual

13:30 - 14:00

rezerva loc+

Express Butt

Curs virtual

13:30 - 14:00

rezerva loc+

Stretching

Curs virtual

13:30 - 14:00

rezerva loc+

Stretching

Curs virtual

13:30 - 14:00

rezerva loc+

14:00
Step & Tone

Curs virtual

14:00 - 15:00

rezerva loc+

Power strenght

Curs virtual

14:00 - 15:00

rezerva loc+

Cardio tone

Curs virtual

14:00 - 15:00

rezerva loc+

Khai Bo

Curs virtual

14:00 - 15:00

rezerva loc+

ISO

Curs virtual

14:00 - 15:00

rezerva loc+

Cardio tone

Curs virtual

14:00 - 15:00

rezerva loc+

ISO

Curs virtual

14:00 - 15:00

rezerva loc+

15:00
Stretching

Curs virtual

15:00 - 15:30

rezerva loc+

Express Butt

Curs virtual

15:00 - 15:30

rezerva loc+

Stretching

Curs virtual

15:00 - 15:30

rezerva loc+

Express Butt

Curs virtual

15:00 - 15:30

rezerva loc+

Stretching

Curs virtual

15:00 - 15:30

rezerva loc+

Express Butt

Curs virtual

15:00 - 15:30

rezerva loc+

Express Butt

Curs virtual

15:00 - 15:30

rezerva loc+

15:30
Express Butt

Curs virtual

15:30 - 16:00

rezerva loc+

Stretching

Curs virtual

15:30 - 16:00

rezerva loc+

Express Butt

Curs virtual

15:30 - 16:00

rezerva loc+

Stretching

Curs virtual

15:30 - 16:00

rezerva loc+

Express Butt

Curs virtual

15:30 - 16:00

rezerva loc+

Stretching

Curs virtual

15:30 - 16:00

rezerva loc+

Stretching

Curs virtual

15:30 - 16:00

rezerva loc+

16:00
Khai Bo

Curs virtual

16:00 - 17:00

rezerva loc+

Cardio tone

Curs virtual

16:00 - 17:00

rezerva loc+

Explode abt

Curs virtual

16:00 - 17:00

rezerva loc+

Zumba

Curs virtual

16:00 - 17:00

rezerva loc+

Step & ABS

Curs virtual

16:00 - 17:00

rezerva loc+

ISO

Curs virtual

16:00 - 17:00

rezerva loc+

Khai Bo

Curs virtual

16:00 - 17:00

rezerva loc+

17:00
Zumba

Curs virtual

17:00 - 18:00

rezerva loc+

ISO

Curs virtual

17:00 - 18:00

rezerva loc+

Power Strength

Curs virtual

17:00 - 18:00

rezerva loc+

Step & Tone

Curs virtual

17:00 - 18:00

rezerva loc+

Pilates

Curs virtual

17:00 - 18:00

rezerva loc+

Zumba

Curs virtual

17:00 - 18:00

rezerva loc+

ISO

Curs virtual

17:00 - 18:00

rezerva loc+

18:00
Khai-bo

Catalina

18:00 - 19:00

rezerva loc+

H.I.T.

Adi

18:00 - 19:00

rezerva loc+

Zumba

Iulia

18:00 - 19:00

rezerva loc+

Atheletic training

Adi

18:00 - 19:00

rezerva loc+

Khai-bo

Catalina

18:00 - 19:00

rezerva loc+

Power Strength

Curs virtual

18:00 - 19:00

rezerva loc+

Pilates

Curs virtual

18:00 - 19:00

rezerva loc+

19:00
Cycling

Adi

19:00 - 20:00

rezerva loc+

Zumba

Iulia

19:00 - 20:00

rezerva loc+

Legs & Abs

Loredana

19:00 - 20:00

rezerva loc+

Cycling

Adi

19:00 - 20:00

rezerva loc+

Body Workout

Catalina

19:00 - 20:00

rezerva loc+

Tae-bo

Loredana

19:00 - 20:00

rezerva loc+

Cycling

Adi

19:00 - 20:00

rezerva loc+

Pilates

Alina

19:00 - 20:00

rezerva loc+

Zumba

Curs virtual

19:00 - 20:00

rezerva loc+

ISO

Curs virtual

19:00 - 20:00

rezerva loc+

20:00
Step & Tone

Alina

20:00 - 21:00

rezerva loc+

Cardio tone

Loredana

20:00 - 21:00

rezerva loc+

Cycling

Adi

20:00 - 21:00

rezerva loc+

Fitball

Alina

20:00 - 21:00

rezerva loc+

Urbhanize

Lidia

20:00 - 21:00

rezerva loc+

TRX

Liviu

20:00 - 21:00

rezerva loc+

Circuit Training

Alina

20:00 - 21:00

rezerva loc+

Cycling

Adi

20:00 - 21:00

rezerva loc+

Khai-bo

Curs virtual

20:00 - 21:00

rezerva loc+

Explode abt

Curs virtual

20:00 - 21:00

rezerva loc+

21:00
Express Butt

Curs virtual

21:00 - 21:30

rezerva loc+

Stretching

Curs virtual

21:00 - 21:30

rezerva loc+

Express Butt

Curs virtual

21:00 - 21:30

rezerva loc+

Stretching

Curs virtual

21:00 - 21:30

rezerva loc+

Express Butt

Curs virtual

21:00 - 21:30

rezerva loc+

Stretching

Curs virtual

21:00 - 21:30

rezerva loc+

Stretching

Curs virtual

21:00 - 21:30

rezerva loc+



Orar activitati Militari
Luni Marti Miercuri Joi Vineri Sambata Duminica
7:30
Pump It

Radu Mandache

7:30 - 8:30

rezerva loc+

Yoga

Alex Filimon

7:30 - 8:30

rezerva loc+

Zumba

Madalina

7:30 - 8:30 ANULAT 30.12.2015

rezerva loc+

Legs & Abs

Delia Turcoman

7:30 - 8:30 ANULAT 31.12.2015 La multi ani!

rezerva loc+

Body art

Lucian Burche

7:30 - 8:30 * ANULAT 01.01.2016 La multi ani!

rezerva loc+

8:30
Training Challenge

Radu Mandache

8:30 - 9:30

rezerva loc+

Cycling

Alex Filimon

8:30 - 9:30

rezerva loc+

Toning

Madalina

8:30 - 9:30 ANULAT 30.12.2015

rezerva loc+

Pilates

Delia Turcoman

8:30 - 9:30 ANULAT 31.12.2015 La multi ani!

rezerva loc+

Cycling

Lucian Burche

8:30 - 9:30 * ANULAT 01.01.2016 La multi ani!

rezerva loc+

Pilates

Curs virtual

8:30 - 9:30

rezerva loc+

ISO 1

Curs virtual

8:30 - 9:30

rezerva loc+

9:30
Pilates

Curs virtual

9:30 - 10:30

rezerva loc+

ISO 1

Curs virtual

9:30 - 10:30

rezerva loc+

Express Butt

Curs virtual

9:30 - 10:00

rezerva loc+

10:00
Stretching

Curs virtual

10:00 - 10:30

rezerva loc+

Circuit Training

Beatrice Olaru

10:00 - 11:00 ANULAT 02.01.2016 La multi ani!

rezerva loc+

10:30
Zumba

Curs virtual

10:30 - 11:30

rezerva loc+

Express Butt

Curs virtual

10:30 - 11:00

rezerva loc+

Pilates

Curs virtual

10:30 - 11:30

rezerva loc+

Power strenght

Curs virtual

10:30 - 11:30

rezerva loc+

Express Butt

Curs virtual

10:30 - 11:00

rezerva loc+

11:00
Stretching

Curs virtual

11:00 - 11:30

rezerva loc+

Stretching

Curs virtual

11:00 - 11:30

rezerva loc+

Cardio Kick

Elvin Marinescu

11:00 - 12:00 ANULAT 02.01.2016 La multi ani!

rezerva loc+

Step & Tone

Delia Turcoman

11:00 - 12:00

rezerva loc+

11:30
Express Butt

Curs virtual

11:30 - 12:00

rezerva loc+

Zumba

Curs virtual

11:30 - 12:30

rezerva loc+

Express Butt

Curs virtual

11:30 - 12:00

rezerva loc+

Pilates

Curs virtual

11:30 - 12:30

rezerva loc+

Cardio tone

Curs virtual

11:30 - 12:30

rezerva loc+

Stretching

Curs virtual

11:30 - 12:00

rezerva loc+

12:00
Stretching

Curs virtual

12:00 - 12:30

rezerva loc+

Stretching

Curs virtual

12:00 - 12:30

rezerva loc+

Legs & Abs

Delia Turcoman

12:00 - 13:00

rezerva loc+

Kids Training

Madalin Constantin

12:00 - 13:00 ANULAT 02.01.2016 La multi ani!

rezerva loc+

Total Body Workout

Delia Turcoman

12:00 - 13:00

rezerva loc+

12:30
Power strenght

Curs virtual

12:30 - 13:30

rezerva loc+

Step & ABS

Curs virtual

12:30 - 13:30

rezerva loc+

ISO 1

Curs virtual

12:30 - 13:30

rezerva loc+

Cardio tone

Curs virtual

12:30 - 13:30

rezerva loc+

Power strenght

Curs virtual

12:30 - 13:30

rezerva loc+

13:00
Stretching

Curs virtual

13:00 - 13:30

rezerva loc+

Zumba

Cristina Mustatea

13:00 - 14:00 ANULAT 03.01.2016 La multi ani!

rezerva loc+

13:30
Express Butt

Curs virtual

13:30 - 14:00

rezerva loc+

Stretching

Curs virtual

13:30 - 14:00

rezerva loc+

Express Butt

Curs virtual

13:30 - 14:00

rezerva loc+

Stretching

Curs virtual

13:30 - 14:00

rezerva loc+

Express Butt

Curs virtual

13:30 - 14:00

rezerva loc+

14:00
Step & Tone

Curs virtual

14:00 - 15:00

rezerva loc+

Power strenght

Curs virtual

14:00 - 15:00

rezerva loc+

Cardio tone

Curs virtual

14:00 - 15:00

rezerva loc+

Khai Bo

Curs virtual

14:00 - 15:00

rezerva loc+

ISO 1

Curs virtual

14:00 - 15:00

rezerva loc+

Cycling

Adi Borozan

14:00 - 15:00 ANULAT 02.01.2016 La multi ani!

rezerva loc+

14:30
Express Butt

Curs virtual

14:30 - 15:00

rezerva loc+

Express Butt

Curs virtual

14:30 - 15:00

rezerva loc+

15:00
Stretching

Curs virtual

15:00 - 15:30

rezerva loc+

Express Butt

Curs virtual

15:00 - 15:30

rezerva loc+

Stretching

Curs virtual

15:00 - 15:30

rezerva loc+

Express Butt

Curs virtual

15:00 - 15:30

rezerva loc+

Stretching

Curs virtual

15:00 - 15:30

rezerva loc+

Stretching

Curs virtual

15:00 - 15:30

rezerva loc+

Stretching

Curs virtual

15:00 - 15:30

rezerva loc+

15:30
Express Butt

Curs virtual

15:30 - 16:00

rezerva loc+

Stretching

Curs virtual

15:30 - 16:00

rezerva loc+

Express Butt

Curs virtual

15:30 - 16:00

rezerva loc+

Stretching

Curs virtual

15:30 - 16:00

rezerva loc+

Express Butt

Curs virtual

15:30 - 16:00

rezerva loc+

ISO 1

Curs virtual

15:30 - 16:30

rezerva loc+

Khai Bo

Curs virtual

15:30 - 16:30

rezerva loc+

16:00
Khai-bo

Curs virtual

16:00 - 17:00

rezerva loc+

Cardio tone

Curs virtual

16:00 - 17:00

rezerva loc+

Explode abt

Curs virtual

16:00 - 17:00

rezerva loc+

Zumba

Curs virtual

16:00 - 17:00

rezerva loc+

Step & ABS

Curs virtual

16:00 - 17:00

rezerva loc+

16:30
Zumba

Curs virtual

16:30 - 17:30

rezerva loc+

ISO 1

Curs virtual

16:30 - 17:30

rezerva loc+

17:00
Zumba

Curs virtual

17:00 - 18:00

rezerva loc+

Power strenght

Curs virtual

17:00 - 18:00

rezerva loc+

Zumba

Beatrice Olaru

17:00 - 18:00 * ANULAT 01.01.2016 La multi ani!

rezerva loc+

17:30
Power strenght

Curs virtual

17:30 - 18:30

rezerva loc+

Pilates

Curs virtual

17:30 - 18:30

rezerva loc+

18:00
Zumba

Cristina Mustatea

18:00 - 19:00

rezerva loc+

Body Workout

Bogdana Hasasiu

18:00 - 19:00

rezerva loc+

Total Body Workout

Eliza Luca

18:00 - 19:00

rezerva loc+

Yoga

Alex Filimon

18:00 - 19:00 ANULAT 31.12.2015 La multi ani!

rezerva loc+

Games Kids

Madalin Constantin

18:00 - 19:00 ANULAT 31.12.2015 La multi ani!

rezerva loc+

Legs & Abs

Bogdana Hasasiu

18:00 - 19:00 * ANULAT 01.01.2016 La multi ani!

rezerva loc+

18:30
Zumba

Curs virtual

18:30 - 19:30

rezerva loc+

ISO 1

Curs virtual

18:30 - 19:30

rezerva loc+

19:00
Omnia Training

Madalin Constantin

19:00 - 20:00

rezerva loc+

Explode abt

Beatrice Olaru

19:00 - 20:00

rezerva loc+

Khai-bo

Adi Borozan

19:00 - 20:00

rezerva loc+

Kids Training

Madalin Constantin

19:00 - 20:00

rezerva loc+

Energy Step

Eliza Luca

19:00 - 20:00

rezerva loc+

Cycling

Costel Cosloc

19:00 - 20:00

rezerva loc+

Pump It

Costel Cosloc

19:00 - 20:00 ANULAT 31.12.2015 La multi ani!

rezerva loc+

Toning

Elvin Marinescu

19:00 - 20:00 * ANULAT 01.01.2016 La multi ani!

rezerva loc+

Omnia Training

Bogdana Hasasiu

19:00 - 20:00 * ANULAT 01.01.2016 La multi ani!

rezerva loc+

19:30
Khai-bo

Curs virtual

19:30 - 20:30

rezerva loc+

Explode abt

Curs virtual

19:30 - 20:30

rezerva loc+

20:00
Pilates

Beatrice Olaru

20:00 - 21:00

rezerva loc+

Cycling

Adi Borozan

20:00 - 21:00

rezerva loc+

Abs&Stretch

Bogdana Hasasiu

20:00 - 21:00

rezerva loc+

Yoga

Alex Filimon

20:00 - 21:00

rezerva loc+

TRX Training

Costel Cosloc

20:00 - 21:00

rezerva loc+

Zumba Step

Cristina Mustatea

20:00 - 21:00 ANULAT 31.12.2015 La multi ani!

rezerva loc+

Cycling

Costel Cosloc

20:00 - 21:00 ANULAT 31.12.2015 La multi ani!

rezerva loc+

Pilates

Elvin Marinescu

20:00 - 21:00 * ANULAT 01.01.2016 La multi ani!

rezerva loc+

20:30
Cycling

Adi Borozan

20:30 - 21:30

rezerva loc+

Omnia Training

Madalin Constantin

20:30 - 21:30

rezerva loc+

TRX

Madalin Constantin

20:30 - 21:30 ANULAT 31.12.2015 La multi ani!

rezerva loc+

Cycling

Delia Turcoman

20:30 - 21:30 * ANULAT 01.01.2016 La multi ani!

rezerva loc+

21:00
Express Butt

Curs virtual

21:00 - 21:30

rezerva loc+

Stretching

Curs virtual

21:00 - 21:30

rezerva loc+

Express Butt

Curs virtual

21:00 - 21:30

rezerva loc+

Zumba Step

Curs virtual

21:00 - 21:30

rezerva loc+

Express Butt

Curs virtual

21:00 - 21:30

rezerva loc+